Úvodní strana [Jihos CZ s.r.o.]

OPRAVA KOMUNIKACE

V současné době probíhá oprava komunikace při příjezdu na naši provozovnu.

Provozní doba se nijak neliší a nejsou jiná omezení,pouze doporučujeme opatrnost a obezřetnost.

SOBOTA 17.11.2018 ZAVŘENO

 

 

Podmínky zpracování grafického návrhu.

Při objednání návrhu zákazník uhradí zálohu 3.000,-Kč. Po uskutečnění nákupu bude tato záloha odečtena z konečné ceny. Nákup musí obsahovat obkladový materiál v množství odpovídajícím zhotovenému návrhu. Staňte se našim zákazníkem a využívejte služby grafického studia ZDARMA !

 

3D Návrhy ViSoft logo

Naše grafické studio pracuje s programem Visoft Premium, který je dokonalým nástrojem na projektování koupelen. Dvakrát ročně (s uváděním novinek na trh) aktualizujeme databázi obkladů, dlažeb a zařizovacích předmětů. To znamená, že jsme schopni vytvořit projekt koupelny z konkrétních materiálů, které si vyberete na naší vzorkovně. V trojrozměrné animaci vidíte přesnou podobu Vaší nové koupelny. Po dokončení posledních úprav a odsouhlasení projektu, obdržíte kompletní technickou dokumentaci včetně kladečských plánů.

Co od grafického návrhu očekávat?

  • Návrh zpracovává odborník s dlouholetou praxí a zkušenostmi z oblasti grafiky, designu a stavebnictví. Koupelna musí být pěkná ale zároveň funkční.
  • Grafické studio provozujeme sami na naší provozovně, proto jsme schopni na Vaše požadavky rychleji reagovat (zpracování návrhu do 24 hodin).
  • Komunikace s grafickým studiem může probíhat i na dálku. Prostřednictvím e-mailu zašleme náhledy nebo soubor dat, který si prohlédnete v našem prohlížeči. Prohlížeč je jednoduchý program, který si nainstalujete na svůj počítač a umožní Vám místností volně procházet, spouští animační video, máte možnost si prohlédnou libovolný detail který Vás zajímá.
  • Výstup obrázků a náhledů je ve vysoké kvalitě.
  • Po odsouhlasení posledních úprav obdržíte kompletní technickou dokumentaci včetně kladečských plánů.
  • Službu grafického studia využívají naši zákazníci zdarma!
Copyright JIHOS CZ s.r.o. • Realizace Leoš Ondra a Radka Ondrová